Czym wyróżniają się nasze sesje ?

Sesje fotograficzne są dla nas wyjątkowym czasem.

Naturalność, odkrywczość, prostota, radość, dialog, otwartość, szczerość, bezpośredniość, spontaniczność, świeżość, prawdziwość i rozluźnienie, to podstawa w naszych sesjach. 

Dbamy o dobrą atmosferę. To jak się czują osoby w niej uczestniczące, ma wielki wpływ na wyniki naszych spotkań. Na podstawie naszych doświadczeń wiemy jak ważne jest oswojenie się uczestnika z nową sytuacją i z aparatem fotograficznym. 

Projektowanie ich przebiegu rozpoczynamy od poznania naszych klientów oraz ich potrzeb. 

Jaki jest cel sesji, jak wyobrażasz sobie jej efekty, czemu ma służyć? 
Co stanowi dla Ciebie najważniejszy element? 

To tylko niektóre z pytań, nad którymi się zastanawiamy i na które odpowiadamy.

Tworzymy wspólnie plan, zamysł, intencję. 
Etap badania potrzeb stanowi bardzo ważny element naszych sesji. 
Komunikacja jest kluczem.

Sesja jest ciekawym przeżyciem, nowym doświadczeniem, jest głębszym spojrzeniem, zatrzymaniem się i podkreśleniem tego co jest dla Ciebie na ten moment ważne.  

Zależy nam także, abyś zapomniał/a o konwenansach, etykietach. Tutaj pojawia się miejsce na oryginalność, eksperymentowanie i wyjście poza schematy.

Pracujemy z przygotowanymi zestawami pytań, które są tematycznie dopasowane do rodzaju sesji.

Jakiego rodzaju sesje przeprowadzamy? 

“Otwórz się i Rośnij” – sesje wzmacniające dla każdego, praca nad pewnością siebie, samooceną, samoakceptacją czyli poczuciem się dobrze ze sobą.

Przyjaźń – sesje dla przyjaciół, umocnienie więzi oraz opowiedzenie historii przyjaźni poprzez fotografię. Odkrywanie tego co nas łączy, aktywna tworczość i dużo uśmiechu wypełnionego wspólnym przeżywaniem.

Miłość dla wszystkich  – sesje nie tylko dla par 😉 dla wszystkich, którzy darzą się miłością!  Wspólne odkrywacie się na nowo, odnajdujecie odpowiedzi na ważne dla Was pytania. Pojawia się radość wspólnego tworzenia. Przedstawiacie Waszą historię i to co w sobie wzajemnie cenicie, to co razem budujecie. To także dobry czas na wzajemne zaskakiwanie się i wspólną zabawę. Zapraszamy wszystkich!

 

Ja – Jaki jestem? Jaka jestem? Podróż w głąb siebie, praca z portretem i autoportretem. Praca z przekonaniami, akceptacją, z Twoją historią, życiową drogą i wartościami. Autoprezentacja czyli świadomość siebie. Każdy ma w sobie coś wyjątkowego, to czas na nowe – stare odkrywanie. Jaki chciałbyś być? Jaka chciałabyś być?

Fotografia wizerunkowa – mój biznes = moja pasja. Jeśli szukasz sposobu na pokazanie swojej siły, mocnych stron i odzwierciedlenia ich na zdjęciach popracuj z nami i zbuduj swój wizerunek.

 

 

Team – sesje dla teamów/zespołów. Przygotowałyśmy dla Was scenariusze sesji, w których poprzez zabawę wspólnie tworzycie i budujecie wizerunek zespołu. Odpowiadacie m.in. na takie pytania jak: Czym wyróżnia się nasz zespół? Co sprawia, że zespół działa sprawnie? Jak ja siebie widzę w moim zespole? Jak widzą mnie inni? Cały proces oparty jest na dostrzeganiu i odzwierciedleniu indywidualnych cech członków zespołu, a następnie tworzeniu całości. To niesamowite jak techniki fotografii terapeutycznej oddziaływują na zespoły. Członkowie zespołów pogłębiają integrację, czują się mocniejsi, pełni energii, otwartości i akceptacji wobec siebie, mają większą gotowość do podejmowania nowych wyzwań. 

Jak pracujemy? 

Przeprowadzamy sesje indywidualne oraz grupowe. 
Współpracujemy z wizażystkami oraz stylistami. 

Pracujemy różnorodnymi metodami oraz technikami m.in.: 

  • terapeutycznymi,
  • teatralnymi np. wyjściem ze swojej roli – wtedy widzisz, że wyjście z roli jest możliwe,
  • relaksacyjnymi,
  • coachingowymi,
  • arteterapeutycznymi

Więcej o naszych metodach pracy możesz przeczytać TUTAJ.

Zapraszamy do konsultacji oraz wspólnego tworzenia.