Warsztaty

[ppb_header size=”one” title=”WARSZTATY DLA DZIECI „KWAŚNE MINKI – CYTRYNKI” ” slug=”” subtitle=”Zapraszamy na warsztaty pracy z emocjami metodą… edukacji poprzez świetną zabawę !” width=”100%” textalign=”left” padding=”30″ bgcolor=”” fontcolor=”” custom_css=”” ]

OPIS:

Co to tak naprawdę są emocje? Jakie dziś czułaś/czułeś emocje? Złość, smutek,… strach, radość ? Czy od rana cały wachlarz ? Co robimy kiedy czujemy złość? Czy możemy wyrażać emocje wyłącznie słowami? Co jest interesującego w emocjach i jakby świat wyglądał gdyby emocji nie było ? Czy strach lub smutek mogą być dla nas ‘dobre’?  na te i inne pytanie odpowiadamy na warsztatach „Kwaśne minki – cytrynki”

Dzięki emocjom ten świat jest barwny i różnorodny. W programie zestaw ćwiczeń, fotografowanie, tworzenie „emocji na patyku”, rysowanie, praca techniką dramy, relaksacja – czyli jak radzić sobie z trudnymi emocjami i wiele wiele innych niespodzianek !

Podczas zajęć dzieci będę miały możliwość nauki i rozróżniania emocji poprzez odgrywanie wylosowanych ról, fotografowanie, będą także rysować emocje swoje i kolegi/koleżanki, oraz podejmą próbę naśladowania ich.

 

EFEKTY

Odpowiedź sobie co nosisz w sobie i przyjdź na warsztaty ! 🙂

Zapraszamy na warsztaty KWAŚNE MINKI CYTRYNKI czyli twórczość i zabawa ![/ppb_header]

[ppb_gallery_grid size=”one” title=”Kwaśne minki cytrynki” slug=”” gallery_id=”576″ layout=”contain” columns=”3″ ]