Joanna (Asia) Furgał

Joanna łączy miłość do fotografii z pasją do rozwoju osobistego. Fotografia była i nadal jest dla niej sposobem na odkrywanie siebie i świata, a edukacja jest jednym z elementów kluczowych w tym pięknym procesie.

Od ponad 13 lat wspiera ludzi, społeczności, firmy i organizacje. Pracuje międzynarodowo jako facylitator, fotograf i coach. Czuje głębokie poczucie satysfakcji, kiedy wspiera grupy i jednostki, aby osiągnąć ich pełen potencjał.

Zaczęła od wczesnego zainteresowania fotografią, która z biegiem lat rozwinęła się w naturalny styl „reportażowy”. Z dużym zainteresowaniem środowiskiem naturalnym, jej uwagę przywiązuje się do szczegółów i otaczającego ją tematu.

Joanna organizuje obecnie działania za pośrednictwem fotografii w Niemczech, Polsce i Szkocji, będąc wyszkolonym dostawcą warsztatów Points of You®.

Jej najsilniejszym atrybutem jest umiejętność korzystania z technik fotografii terapeutycznej w celu rozwijania umiejętności miękkich, zdrowych zespołów, przywództwa, pewności siebie oraz kreatywności.

Joanna ukończyła podyplomowo Akademię Trenerów Biznesu, a także Pedagogikę na Uniwersytecie Pedagogicznym WSP. Zdobywała edukację fotograficzną w Szkole Fotografii „Pozytyw”. Kreatywne myślenie i miłość do pracy z ludźmi sprawiają, że warsztaty i sesje zdjęciowe z Joanną są relaksujące i naturalne.

Katarzyna (Kasia) Dzieszko

Fotografia to dla mnie spojrzenie na zewnątrz i w głąb siebie, to co najbardziej kocham nie tylko w fotografii, ale w życiu to nieustanne odkrywanie świata, ciekawość, poznawanie i doświadczanie nowych rzeczy, miejsc, smaków, zapachów, ludzi, muzyki, przyrody i siebie – nie ma nudy! 😉

Fotografii zawdzięczam możliwość dokumentowania codziennej rzeczywistości jak również nadawania jej abstrakcyjnej formy. Najbardziej cenie sobie pracę z ludźmi i naturę. Lubię się zgubić, a następnie znaleźć moją drogę, przechodząc przez ulice pełne ludzi, będąc w lesie na samotnym spacerze lub… rowerze 😉 rodzice zaszczepili we mnie motto „trzeba świrować, żeby nie zwariować”.

Skończyłam Policealną Szkołę fotograficzną „Fotoedukacja” w Katowicach, dzięki szkole Trenerów Meritum w Katowicach oraz studiom na Uniwersytecie Śląskim na Wydziale Nauk Społecznych połączyłam fotografię i warsztaty rozwojowe, pracuję z dziećmi, młodzieżą, ale także z seniorami, łącząc techniki fotograficzne z technikami arteterapii, uczestniczyłam w 40 godzinnym szkoleniu dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą, przygotowującego do prowadzenia zajęć w ramach Programu profilaktycznego: Akademia Ambasadorów Niemożliwego w Fundacji Pomocy Dzieciom „Ulica”. Jestem również absolwentką kierunku Artetarapia: „ od noworodka do osoby 60+ „ na podstawie autorskiego programu Profesora dr hab. Wiesława Karolaka, dzięki której odkryłam cudowną moc terapii i pomocy innym przez nieograniczoną ilość metod i technik pracy, także z osobami starszymi